Everything about اپوکسی صنعتی

کفپوش اپوکسی می‌تواند در مصارف مختلفی کاربرد داشته باشد؛ در زیر به برخی از مهمترین کاربردهای این محصول می‌پردازیم.

رزین اپوکسی با خواص مکانیکی بسیار قوی و با استحکام بالا، در برابر مواد شیمیایی مقاوت زیادی دارد. 

قبل از اجرای کفسازی و کفپوش اپوکسی باید سطح توسط متخصصین ساب زده و وکیوم می شود تا از داشتن یک سطح صاف و صیقلی و تمیز برای اجرای کفپوش اپوکسی مطمئن باشند سپس گروه رزین وارد ماجرا شده و مرحله اجرای کفپوش اپوکسی آغاز می شود.

رزین اپوکسی با سخت کننده پلی آمید برای رنگ آمیزی سطوح استفاده می شود که در آن می توان این نوع رنگ را با یک لایه نازک به روی سطوح پاشید و قابلیت حجم دادن ندارد.

امروزه کفپوش اپوکسی جهت نصب در مصارف مختلف طراحی و تولید می شود. اپوکسی، پلی یورتان و پلی اوره از بیشترین کاربرد جهت نصب برخوردارهستند. با توجه به فضای مورد استفاده شما باید کفپوش مناسب را انتخاب کنید.هر کدام از انواع کفپوش بتنی ویژگی هایی دارند که می ‌توانند جهت نصب در سطوح مختلف نیاز کاربران را برطرف کنند.

صنعت رنگ قیمت، خرید، فروش رنگ

یکی از دلایل استفاده از پوشش های محافظتی بالاتر بردن عمر مصرفی قطعات است که این پوشش های محافظتی با کمترین هزینه عمر مفید قطعات و وسایل مصرفی را بسیار بالا می برند.

برچسبانواع رنگ اپوکسی قیمت رنگ صنعتی اپوکسی رنگ های صنعتی اپوکسی

به همین دلیل نیاز کاربران در بخش های مختلف متفاوت خواهد بود. این شرکت معتبر با در نظر گرفتن نیاز مشتریان اقدام به تولید کفپوش اپوکسی می کند. کفپوش های اپوکسی مختلف با دارا بودن یک ویژگی متمایز برای کاربری خاص استفاده می شوند.

جلوگیری و افزایش مقاومت بتن در برابر: فرسایش و تخریب و مواد شیمیایی

برای بدست اوردن بازار رنگ پودری در شهر اصفهان باید با کیفیت مناسب و قیمت مناسب اجناس به این بازار بزرگ ارسال شود تا توجه کترگاه های تولیدی را جلب کند.

کفپوش های صنعتی می توانند وزن های بالا را تحمل کنند، بنابراین ترافیک های سنگین این نوع کفپوش ها را دچار فرسایش نخواهند کرد. این کفپوش ها به دلیل جاذب صدا بودن نویزهای محیط صنعتی را به حداقل می رسانند. این نوع کفپوش های اپوکسی خاصیت آنتی استاتیک دارند.

بعد ترکیب رزین اپوکسی با هاردنر شروع به فعل‌وانفعال شیمیایی می‌کند و مواد اپوکسی شروع به سخت شدن می‌کنند و زنجیره‌ی این مواد از بالا شروع به بسته شدن می‌کنند و مواد اپوکسی سخت می‌شوند ابتدا بعد از گذشت چند ساعت به حالت ژل تایم می‌رود و مواد به‌صورت ژل می‌شود و بعد از گذشت ۲۴ ساعت به‌صورت ظاهری خشک می‌شود و بعد از گذشت ۷ تا ۱۰ روز به‌سختی کامل می‌رسد.

مزایای کفپوش اپوکسی در check here مقاله (کفپوش اپوکسی سه بعدی) ارائه شده است. در این بخش از مقاله معایب کفپوش اپوکسی، معایب کفپوش اپوکسی سه بعدی برای اطلاع متقاضیان ارائه شده:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *